17.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Zhduket një person në Suharekë, familja e tij kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Një person është zhdukur në Komunën e Suharekës.

Armend Beqa ka njoftuar se babai i tij që 24 orë nuk është gjendur si dhe ka sëmundjen e alzheimerit.

“Babai im tash 24 orë nuk gjendet askund ju lutem të gjithë ata qe kane informacion ose e kanë parë”.

“Ju lutem me lajmëroni babai ka sëmundjen e Alzheimerit (kujtesës) dhe nuk ka dokument identifikues me vete”, ka shkruar ai.

Armendi po ashtu ka publikuar një fotografi të babait të tij.

 

Më Shumë

Xhaka për sekretin e suksesit të Leverkusen-it: Pimë gjak çdo mëngjes

I pyetur për të zbuluar sekretin e suksesit të Bayer Leverkusen-it këtë sezon, Granit Xhaka tha me shaka se ata “pijnë gjak çdo mëngjes”. I...

Sot moti me diell, vranësira e rrebeshe lokale shiu

Sot në Kosovë moti pritet të jetë me intervale kohore me diell dhe vranësira lokale. Gjatë ditës ose pasdite parashihen zhvillime të vranësirave të cilat...

Lajmet e Fundit