1.8 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Zjarr i madh kaplon veturën në dalje të Rahovecit

Një veturë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në dalje të Rahovecit, rrugës për Malishevë.

Pamje nga vendi i ngjarjes ka dërguar një lexues i Gazetës Express, teksa shkaqet e zjarrit mbeten akoma të panjohura.

 

Më Shumë

Vranët dhe me diell, temperaturat deri 8 gradë

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me diell. IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Gaza “vendi më i rrezikshëm në botë për të qenë fëmijë”, thotë UNICEF

Catherine Russell, drejtore ekzekutive e Fondit të Kombeve të Bashkuara për Fëmijët, ka paralajmëruar se Gaza është përsëri “vendi më i rrezikshëm në botë...

Lajmet e Fundit