13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Zlatan Ibrahimoviq pozon me ikonën e tij, Ronaldon

Zlatan Ibrahimoviq ka shpërndarë një foto me legjendën e futbollit nga Brazili, Ronaldon.

Ibrahimoviq shpesh ka treguar se ai është adhurues i madh i brazilianit të pensionuar, dhe se ai e ka motivuar gjithmonë që të marrë hapat e futbollistit.

Ka edhe foto të ndryshme ku Zlatan, në moshën e re, shihet i rrethuar me plot fotografi të Ronaldos në dhomën e tij.

Më Shumë

Gjimnazi i Malishevës voton për vazhdimin e grevës

Çështja e grevës në arsim nuk dihet nëse do të përfundoj gjatë kësaj jave, siç ka kërkuar SBASHK-u i cili thënë se do të diskutojë me...

Mjeku kosovar bëhet drejtor në AstraZeneca

Mjeku kosovar, Arbër Shehu, ka njoftuar se nga nëntori do të shërbejë si Drejtor i Asociuar Mjekësor në AstraZeneca. Madje, ai këtë detyrë do ta...

Lajmet e Fundit