Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Miratohet strategjia për rini, përkrahja e rinisë prioritet i ministrit Gashi
  • Bendi francez Nouvelle Vague performon më 21 qershor në Lumbardhi n’Behar
  • Ekspertët e huaj rekomandojnë mosakreditimin e universitetit “Ukshin Hoti”, në Prizren
  • Prizren / Promovohet libri “Kur flet portreti në kornizë” i autores Marjana Syjemani -Gjoka
  • Ka përfunduar festival i muzikës së rock-ut Download Festival
  • Çmohet lartë personaliteti dhe kontributi i Lekë Zherkës
  • Shkëlqimi që nuk do të zbehet kurrë

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost