22.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Aksident në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prizren.

Dy vetura janë përplasur mes vete.

Një person ka pësuar lëndime trupore./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Ylli mposhtet thellë nga Benfica në Ligën e Kampionëve

Kampioni i Kosovës në basketboll, Golden Eagle Ylli është mposhtur bindshëm nga ekipi portugez, Benfica me rezultat 92:67. Ndeshja e zhvilluar në Portugali nisi mirë...

Deputetja e AAK-së, Reshitaj: SBAShK është për zgjidhje, por jo për propozimin e dhënë nga Gola

Kryetari i Komisionit për Arsim dhe deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Ardian Gola, ka propozuar që të zëvendësohet metoda aktuale e grevës me...

Lajmet e Fundit