11.8 C
Prizren
E enjte, 30 Mars, 2023

Aksident në Prizren, tre të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prizren.

Tre persona janë lënduar, përcjell ‘PrizrenPress’

Prizren 15.03.2023 – 22:10. Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri automjeteve me ngasës kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre persona të cilët pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Tri ditë para dasmës i vdiq babai, Totaj: Cermonia e dasmës u shndërrua në cermoni mortore

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pasur një rrëfim tejet personal dhe emocional në emisionin “Kendiv”. Ai foli për familjen, sfidat, momentet e lumtura...

Rrahja e 37-vjeçarit në Prizren, arrestohet i dyshuari i dytë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar personi i dytë për një rast të lëndimit trupor që ka ndodhur më 23 mars në...

Lajmet e Fundit