19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Aksident në rrugën e tranzitit në Prizren

Një aksident në trafik ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e tranzitit në komunën e Prizrenit.

Sinjalizues të Gazetës Sinjali kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se atje ende nuk kanë dalë njësitë relevante.

Ndërkohë një automjet civil shihet teksa bën përpjekje të tërheq veturën e aksidentuar, e cila ka dalë nga rruga.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Sinjali do t’iu mbajë të informuar me detajet e reja lidhur me rastin.

Veselaj-Gutaj: Totaj nuk ka pasur gisht në konkursin për drejtorë dhe zëvendësdrejtorë të shkollave në Prizren

Më Shumë

146-vjetori i Lidhjes së Prizrenit, pianistja Lule Elezi dhe Orkestra e Harqeve të Tiranës shkëlqejnë me performancën para prizrenasve

Pianistja Lule Elezi në shoqëri të Orkestrës së Harqeve të Tiranës të udhëhequr nga dirigjenti Oleg Arapi është kthyer në Prizren me një koncert...

Broja: Dua që emri im të mos harrohet kurrë

Sulmuesi Armando Broja është një nga lojtarë më të mirë që ka Kombëtarja e Shqipërisë. Sulmuesi i Shqipërisë, në një intervistë për “Gazetta dello...

Lajmet e Fundit