14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Aksident trafiku në Prizren – një person i lënduar

Të martën në Prizren, konkretisht në rrugën Prizren-Lubovec, ka ndodhë një aksident trafiku në mes dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovar, transmeton PrizrenPress.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri nga ngasësit.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktima pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar./PrizrenPress.com

Më Shumë

Filloi deratizimi në Prizren

Në kuadër të realizimit të projektit “Dezisektimi, dezinfektimi dhe deratizimi i qytetit të Prizrenit”, të Drejtorisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, sot filloi...

Bordi i FMN-së miraton marrëveshjen me Kosovën

Bordi Ekzekutiv i FMN-së miratoi një marrëveshje në vlerë prej 80.12 milionë SDR (rreth 100 milionë euro) dhe një RSF në shumën prej 61.95...

Mona Liza

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit