16.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Kupa e Kosovës, nesër zhvillohen ndeshjet kthyese të gjysmëfinaleve

Nesër zhvillohen ndeshjet kthyese të gjysmëfinaleve të Kupës së Kosovës.

Në fakt, ndeshjet ishin planifikuar të luhen në javën e kaluar, por Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) kishte vendosur për shtyrjen e tyre në saje se ajo ditë ishte shpallur si ditë zie.

Drita do të jetë nikoqire e Prishtinës në Gjilan, kurse Ballkani dhe Suhareka do të përballen në Therandë.

Kujtojmë se Ballkani e kishte fituar përballjen e parë (0:1), kurse Prishtina e Drita ishte mbyllur baras dhe pa gola.

Të dy sfidat luhen me fillim nga ora 15:00.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri i saj 30 vjet më i ri

Madonna është ndarë nga i dashuri i saj 35 vite më i ri. Kështu bëjnë të ditur mediat e huaja, gjersa thonë se kjo ndodhur...

Shyhrete Behluli zbulon të dashurin e vajzës së dytë, Gresës

Këngëtaraj e njohur Shyhrete Behluli përveç në muzikë ajo është aktive edhe në rrjetet sociale. Në rastin e ditëlindjes së vajzës së dytë Shyhretja ka...

Lajmet e Fundit