22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Angela Martini di të jetojë

Angela MartiniModelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini, pas angazhimeve të shumta në fushën e saj, duket se ka vendosur të ndajë pak pushim edhe për vete. E ndër shumë vende që ajo do të vizitojë këtë muaj, Angela ka treguar se do të vijë edhe në Tiranë.

Këtë bukuroshja shkodrane e ka bërë të ditur përmes një mbishkrimi në faqen zyrtare të rrjetit social ‘Twitter’, ku ka shkruar. “This week traveling NYC, Ibiza and Tirana!!! Exciting! (Këtë muaj udhëtoj për në New Yourk, Ibiza dhe Tiranë!!! Mezi po pres).

Ndryshe kohëve të fundit Angela është përfolur shumë për lidhjen e saj me rep artistin Ledri Vula, e si duket kjo lidhje tashmë ka prekur fundin, pasi që çifti më nuk shihen as nëpër rrjete sociale duke komunikuar.

Më Shumë

Atentati në Paris, ndaj ish-kryeministrit shqiptar, Esat pashë Toptani

Më 13 qershor 1920 u vra në Paris Esat pashë Toptani. Ish-kryeministri i mërguar Toptani, në vitet 1918-1920 po përpiqej të ndërhynte pranë Konferencës së...

Tërnava uron Kurban Bajramin, lutet për stabilitet në Kosovë e për paqe në Palestinë dhe Ukrainë

Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, i është drejtuar besimtarëve myslimanë me rastin e festës së Kurban Bajramit, ku bëri thirrje për paqe në vend...

Lajmet e Fundit