22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Rrëzohen teksa bënin seks në ballkon, vdes çifti 18-19 vjeç

sss_7456Dy adoleshentë në Britaninë e Madhe gjetën vdekjen teksa bënin seks. Ata u rrëzuan nga kati i gjashtë i ballkonit të një godine shumëkatëshe, ku po festonin përfundimin e shkollës së mesme.

Viktimat janë AnastasiaTutik, 19 vjeç, nga Rusia, dhe një meksikan, i quajtur Miguel, 18 vjeç. Dëshmitarët thanë se e panë ciftin të bënte seks në ballkon para se të ndodhte rrëzimi fatal. Të dy vdiqën në vend.

Të dy viktimat ishin nxënës në shkollën BellerbysCollege, ku nxënësit paguajnë mbi 21 mijë sterlina në vit, shkollë kjo që frekuentohet shpesh vetëm nga të pasurit.
Kjo do të thotë se ata ishin fëmijë pasanikësh.

Më Shumë

Aksident në fshatin Mrasor të Rahovecit, dy të lënduar

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 15:30 në rrugën Gjakovë – Klinë, konkretisht...

Shpallet konkursi për regjistrimin e nxënësve në Shkollën e Muzikës “Lorenc Antoni” në Prizren

Shkolla e Muzikës “Lorenc Antoni” në Prizren ka shpallur konkursin për regjistrimin e nxënësve të rinj për vitin shkollor 2024/2025. Të gjithë nxënësit që kanë...

Lajmet e Fundit