6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Arrestohen tre persona në Prizen, dyshohen për prostitucion

Prostitucioni-shqiptarjaTre persona janë arrestuar nga policia në Prizren. Ata dyshohen se kanë kryer veprën penale të prostitucionit. Në mesin e të arrestuarave është edhe një femër.

“Në rrugën “Haxhi Zeka” në Prizren janë arrestuar tre persona pasi që dyshohen se të njëjtit kanë kryer veprën penale të detyrimit të prostitucionit”, njofton Policia e Kosovës.

“Me urdhër të prokurorit njëri është liruar ,kurse dy të tjerë janë ndalur në mbrojtje”. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Barcelona refuzon një ofertë të majme për Raphinhan, kërkon 20 milionë më shumë

Raphinha pritet të largohet nga Barcelona në afatin kalimtar të verës, por vetëm për ofertën e duhur. Sulmuesi brazilian ka shpërthyer në javët e fundit...

Festivali “Prizren Rock and Blues Festival” rikthehet edhe këtë vit me emra shumë të njohur — mbahet më 4-5-6 korrik

Festivali “Prizren Rock and Blues Festival” po rikthehet në edicionin e dytë me emra të njohur të muzikës shqiptare dhe ndërkombëtare. Edicioni i këtij viti...

Lajmet e Fundit