-1.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Arrestohet një person në Prizren

Një person është arrestuar në rrugën ‘Rozafa’ të Prizrenit .

Arrestimi i tij është bërë me urdhër ë gjykatës.

“Në bazë të urdhëresës së gjykatës është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Prizrenit”, njofton Policia e Kosovës./PP

Më Shumë

Mbrojtësi tregon sekretin nga stërvitjet e Barcelonës: Nuk na lejohej ta preknim Messin

Jean Clear Todibo është aktualisht pjesë e Nice në Ligue 1 dhe po shkëlqen me këtë skuadër që aktualisht ka një nga mbrojtjet më...

Prizren, 12 aktakuza ndaj 13 personave

Prokurori i Shtetit ka njoftuar opinionin publik se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur gjashtëdhjeteshtatë aktakuza kundër tetëdhjetedy personave, për...

Me sytë nga shorti

Lajmet e Fundit