34.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në Landovicë të Prizrenit

Një person i kërkuar nga organet e drejtësisë është arrestuar në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

“Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi në burgun e Dubravës”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Filloi ndërtimi i projektit “Park Residence”

Bëhu me banesë pranë Parkut të Qytetit
Përjetoni qetësin dhe rehatin pranë Lumbardhit
Lokacioni i përshtatshëm me lokale afariste përgjatë rrugës kryesore!

Më Shumë

Kapen me marihuanë, arrestohen dy persona në Marash të Prizrenit

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Marash të Prizrenit, pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar substancë e...

James Hetfield ndahet nga gruaja

Frontmeni i grupit Metallica, James Hetfield, ka bërë kërkesë për divorc nga gruaja e tij në fillim të këtij viti, pas 25 vjetësh martesë. Ai...

Lajmet e Fundit