7.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person i kërkuar është arrestuar dje në Prizren.

Ai është arrestuar me urdhër të gjykatës .

“Në bazë të urdhëresës lëshuar nga gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe është dërguar në vuajtje të dënimit”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Raportohet për dy persona të zhdukur në Prizren

Policia në raportin 24-orësh ka njoftuar për dy persona të zhdukur në Prizren. Një rast është raportuar më 28 nëntor në ora 16:00, ndërsa një...

Ti nuk e di se ç’është dashuria

Poezi nga: Raymond Carver Përktheu: Fadil Bajraj (një mbrëmje me Charles Bukowskin) Ti nuk e di se ç’është dashuria tha Bukowski Jam 51 vjeç shikomë Jam i dashuruar në...

Lajmet e Fundit