5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës.

I arrestuari është dërguar në mbajtje. /PrizrenPress.com/

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Hasani: Vendosja e emrave shqip për fëmijët sot është detyrë kombëtare e çdo shqiptari

Ish-i burgosuri politik Nait Hasani,  ka treguar edhe me çfarë pasoja janë përballur personat të cilat kanë pasur emra me identitet kombëtar e po...

Hajnat vjedhin stoli ari dhe para në një shtëpi në Rahovec

Persona të panjohur kanë vjedhur stoli ari dhe para të gatshme në një shtëpi në Rahovec. Rastin në polici e ka lajmëruar pronari i shtëpisë...

Lajmet e Fundit