10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Aubameyang shumë afër nënshkrimit me Arsenal

Transferimi i Pierre-Emerick Aubameyang nga Dortmudi të ndodhë brenda pak ditësh, dhe sulmuesi i Gabonit mund të jetë gati për ndeshjen ndaj Swansea City

Drejtuesit e Arsenal shpresojnë që transferimi i Pierre-Emerick Aubameyang nga Borussia Dortmund të ndodhë brenda pak ditësh.
Kështu sulmuesi nga Gaboni të mund të përfshihej që në sfidën e së martës së ardhshme kundër Swansea City.

Topçinjtë e kanë rritur në 54 milionë euro ofertën, me Arsene Wenger që beson se futbollisti do të bëjë të harrohet shumë shpejt Alexis Sanchez.

Më Shumë

Punime në rrjet/ Këto fshatra të Hasit nuk do të kenë rrymë të shtunën

KEDS ka njoftuar për ndërprerje të energjisë elektrike të shtunën në disa fshatra të Hasit të Prizrenit, raporton PrizrenPress 01.10.2022 Punime të domosdoshme për siguri të...

Vdes në moshën 33-vjeçare aktori i “Heartland”, Robert Cormier

Aktori Robert Cormier, i cili luajti rolin e Finn Cotter në serialin televiziv kanadez “Heartland”, ka vdekur në moshën 33-vjeçare. Cormier vdiq të premten, sipas...

E diela me diell

Lajmet e Fundit