13.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Autobusi përplaset me makinën dhe me murin e Ministrisë, lëndohen 4 pasagjerë

Autobusi i linjës së Kopshtit Zoologjik në Tiranë është përfshirë në një aksident rrugor mëngjesin e kësaj të marte në qendër të kryeqytetit.

Mësohet se autobusi u përplas fillimisht me një makinë dhe më pas goditi murin e Ministrisë së Bujqësisë.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur lehtë 4 pasagjerë të cilët janë dërguar në spital për kontroll mjekësor.

Grupi hetimor shkoi në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./tvklan

Më Shumë

AAK kërkon që paga minimale të jetë 370 euro

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka propozuar që paga minimale në vendin tonë të jetë 370 euro. AAK po ashtu ka propozuar që pensioni i...

Komuna e Prizrenit po bën restaurimin e objektit të vjetër ekzistues të shkollës “26 Marsi” në Landovicë

Komuna e Prizrenit ka njoftuar se krahas investimeve për përmirësimin e infrastrukturës arsimore, po vazhdon ndërtimi i aneksit në objektin e SHFMU “26 Marsi”...

Lajmet e Fundit