33.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Ballkanit i mjafton një gol për tre pikë të reja

Ballkani ka fituar tre pikë të cilat e rikthyen në kreun e rënditjes tabelore në Albi Superligën e Kosovës në futboll.

Ekipi nga Suhareka e mposhti në udhëtim Drenicën me golin e shënuar nga Edvin Kuç.

Më Shumë

Osmani, mërgimtarëve: Jeni zemra dhe shpirti i Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale ka disa pjesë të Kosovës, duke kërkuar nga mërgimtarët që të...

Latifi pret në takim përfaqësuesit e KQZ-së, diskutojnë për zgjedhjet qendrore e komunale

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në takim përfaqësuesit e Komisionit Qendror Zgjedhor, Burim Ahmetaj, Ibrahim Selmanaj dhe Arjanit Elshani. Ai ka...

Lajmet e Fundit