6.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Barcelona synon ta nisë epokën e re me Xavin

Ronald Koeman i ka ditët e numëruara në stolin e Barcelonës.

Siç raportojnë mediat në Spanjë, Xavi Hernandez është kandidati numër një për ta zëvendësuar holandezin.

Barça po kalon kohë të vështira me krizën financiare që e ka dobësuar shumë skuadrën dhe e shohin Xavin si njeriun ideal që me lojtar të ri të akademisë dhe afrime të kujdesshme, të rindërtojë një skuadër triumfuese për vitet e ardhshme, siç ishte për dy dekada.

news image

Më Shumë

24 vjetori i fillimit të bombardimeve të NATO-s ndaj Serbisë

Sot shënohet 24-vjetori i fillimit të sulmeve të NATO-s ndaj caqeve ushtarake policore serbe. 24 vjet më parë NATO ndërhyri për të ndaluar gjenocidin...

Kryetarja e RDK-së në Prizren, Adelina Morina, përfaqësuesja e vemte nga Kosova në New York, në konferencën globale

Kryetarja e Rinisë Demokratike në Prizren dhe anëtarja e Kryesisë Qendrore të Rinisë së PDK-së, Adelina Morina, po qëndron në New York të SHBA-ve,...

Lajmet e Fundit