14.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Bashkohet 2/3 e Nirvanës

Dy anëtarët e mbetur të bendit Nirvana, kanë performuar së bashku këtë javë.

Kjo ndodhi kur Krist Nosvoselic iu bashkua Dave Grohl-it në skenë për të performuar me bendin e ri të këtij të fundit, Foo Fighters.

Ata e performuan “Big Me” në Eugene të Oregonit, sip jesë e turnout të tyre amerikan në mbështetje të albumit të ri “Concrete & Golds”.

Nirvana ishte një bend trio, i përbërë nga Novoselic, Grohl dhe vokalisti e kitaristi i ndjerë, Kurt Cobain.

I

Më Shumë

Punime në rrjet nga KEDS, në këto zona do ketë ndërprerje të rrymës në Prizren

Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet: 24.09.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit 1. TS 35/10 kV Pirana do të ndërprehet:     Dalja 10 kV Komuna Mamushe (kodi:...

Murati: Përkundër sfidave, ekonomia e Kosovës po tregon qëndrueshmëri

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve Hekuran Murati, tha se përkundër sfidave të vazhdueshme globale, ekonomia e vendit tonë po tregon qëndrueshmëri të jashtëzakonshme...

Lajmet e Fundit