0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Beyonce e ‘kall’ skenën, prapanica jashtë (Video)

Beyonce prapanica jashteBeyonce dhe Jay Z kanë humbur një ton me para për të investuar për promovimin e nisjes së turneut të tyre, të cilin e kishin lajmëruar edhe më herët. Ata e ndezën atmosferën me performancën e Beyonce.

Çifti e filloi turneun në Miami mbrëmjen e së mërkurës dhe momenti i shoë-t ka qenë kur ajo këndoi këngën “Girl Naughty”, e veshur me një kostum provokues, i cili ia nxirrte në pah të pasmet e saj. Beyonce e veshur seksi ka kërcyer mbi disa hekura mbajtës.

Edhe pse biletat e çiftit ishin të shtrenjta, fansat e tyre ishin gati që të paguanin për të parë idhujt e tyre të muzikës.

Më Shumë

Shi e borë javën e ardhshme në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se gjatë javës së ardhshme do të mbajë mot me shi dhe me borë. Të hënën, sipas IHMK-së, në...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për kanosjen e kryetarit të Prizrenit, Shaqir Totaj

Gjykata Themelore e Prizrenit i ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji, të dyshuarit F.K., për kanosjen e kryetarit tw Prizrenit, Shaqir Totaj. Në...

Lajmet e Fundit