-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Bie borë në Brod e Brezovicë

Në Brod dhe Brezovicë ka rënë borë.

Pamjet janë publikuar nga “Meteo Ballkan” dhe nga faqja Brezovica.

“Zbardhet Brodi përsëri”, thuhet në postimin e Meteo Ballkan.

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall konkurs për një mësimdhënës/e për lëndët filozofi, sociologji dhe psikologji

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Sot varroset Dukagjin Gashi, i dyshuari për grabitjen e argjendarisë në Suharekë që u vra në aksionin e policisë

Sot do të varroset Dukagjin Gashi, i dyshuari për grabitjen e armatosur në argjendarinë “Diakos” që mbeti i vrarë nga një përballje me Policinë...

Arrestohet për vjedhje të rëndë një person në Rahovec

Është arrestuar për vjedhje të rëndë një person në Rahovec, shkruan Gazeta Express. Sipas policisë, ai kishte vjedhur disa gjëra me vlerë të konsiderueshme në...

Lajmet e Fundit