3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Këngëtari i njohur, Blero kohëve të fundit ka qenë mjaft i përfolur për jetën e tij private.

Pasi i dha fund martesës me Afrona Dikën, artisti prej muajsh ka konifmruar se është në një lidhje të re.

Këtë ai e ka bërë edhe duke postuar imazhe të ndryshme përkrah saj, por pa zbuluar identitetin e parteres së re.

 

Së fundmi Blero zbuloi se ai dhe e dashura e tij po festuan përvjetorin e parë të romancës, teksa edhe shpërndau një foto me të.

Ndërkohë, më pas autori i “Fotografia” postoi edhe një tjetër imazh ku shihet i kapur për dore me partneren, teksa shijojnë një darkë romantike.

Foto: Blero/Instagram

Ndryshe, sa i përket muzikës, Blero ka njoftuar se po punon për projekte të reja që pritet të lansohen shumë shpejt. /Telegrafi/

Më Shumë

OJQ “ Profesionistët e Lirë për Kosovën” dhe Oda Afrikë -Ballkan, me marrëveshje bashkëpunimi

Organizata Joqeveritare “ Profesionistët e Lirë për Kosovën” kanë nënshkruar memorandum bashkëpunimi me Odën Tregtare Afrikë – Ballkan. Kryetari i OJQ-së “ Profesionistët e Lirë...

Superliga e Kosovës/ Sot, Malisheva-Ballkani

Java e 15-të në Superligën e Kosovës nis sot me takimin Malisheva-Ballkani. Takimi do të zhvillohet në Malishevë, duke filluar nga ora 13:00.   Kampioni i Kosovës...

Lajmet e Fundit