17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Bleron do ta lë edhe e dashura e re me gjestin e fundit, këtë gjë s’do ta duronte asnjë vajzë

Blero është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ai në Instagramin e tij e ka publikuar një vajzë, e cila në bazë të përshkrimit, duket të jetë mikesha e tij e ngushtë.

Por, duke qenë se vajzat nuk i duan shumë këto gjëra, a thua e dashura e re e Bleros a do ta ketë problem këtë?/ORAinfo/

Më Shumë

Thaçit i shkojnë për vizitë në Hagë prindërit e tij

Prindërit e ish-presidentit Hashim Thaçi kanë shkuar sot për një vizitë në Hagë. Haxhi dhe Hyrë Thaçi kanë vizituar djalin e tyre, i cili po...

I konfiskohet leja vozitësit në Prizren

Drejtoria Rajonale e Policisë nw Prizren ka konfiskuar lejen e vozitësit për shkak të kundërvajtjeve të përsëritura në trafik. Shoferi është dënuar me nëntë...

Lajmet e Fundit