20.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Pak para se të bëhen prindër, ndahen sërish Vivi dhe Getinjo, ja kush e dha lajmin e hidhur

Ndahen sërish Vivi dhe Getinjo, ja kush e dha lajmin e hidhur.

Vivien sot është kthyer në Durrës.

Këtë na e bëri të ditur me postimet në Instastory.

Ajo ka postuar foto nga plazhi i Durrësit, por fansat menjëherë komentuan faktin që i dashurin i saj Getinjo nuk ishte me të.

Çifti herën e fundit janë parë së bashku në shtëpin e reperit në Ferizaj.

Prizren, shtyhet gjykimi ndaj të akuzuarit për grabitjen e mbi 13 mijë euro në dy filiale mikro-financiare

Për shkak se gjykata nuk ka prova se të dëmtuarit A.Z. dhe A.F., janë ftuar në mënyrë të rregullt, ka dështuar të mbahet shqyrtimi...

Bashkimi mposht Yllin në Suharekë, fitorja e parë këtë edicion

Bashkimi regjistroi fitoren e parë në këtë edicion të Prince Caffe Superligës. Prizrenasit në Therandë kanë mundur Golden Eagle Yllin me rezultat 71:77 (13:22,...

Fitorja e Kosovës

Lajmet e Fundit