20.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

Bllokohet rruga në Zym të Hasit

Është bllokuar nga shembja e gurëve rruga në Zym të Hasit.

Drejtoria e Shërbimeve Publike ka reaguar menjëherë dhe ka pastruar rrugën.

Njoftimi i plotë

Sot gjatë ditës jemi njoftuar për shembjen e gurëve dhe bllokimin e rrugës në fshatin Zym të Hasit, si pasojë e reshjeve të vazhdueshëm të shiut në ditët e fundit.
Drejtoria e Shërbimeve Publike ka reaguar menjëherë dhe ka pastruar rrugën, tashmë rruga është e kalueshme.

Falënderojmë qytetarët për njoftimin dhe apelojmë për kujdes në vozitje në këto ditë me shi.

Bashkë mund të punojmë më shumë dhe më mirë!

Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme

Më Shumë

Blero dhe Afrona me thumba dhe kundërpërgjigje për njëri-tjetrin?

Këngëtari Blero dhe modelja e njohur Afrona Dika, muaj më parë përfunduan në titujt e shumë prej mediave rozë. Kjo pasi thuhet se ish-çifti i...

Vrasja tek ‘Tranziti i ri’ në Prizren, dëshmitari thotë se ka qenë prezentë në momentin kur të akuzuarit e kanë goditur me thikë të...

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të martën, është dëgjuar dëshmitari, Miran Halili, i cili tha se ka qenë prezent në momentin kur të akuzuarit...

Lajmet e Fundit