25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Bobo Vieri dhe jeta e natës në Formentera

Bobo Vieri me mikeshaIsh-futbollisti Bobo Vieri njihet për pasionin e tij për jetën e natës dhe klubet verore. Dhe nuk kishte si të mungonte në jetën e natës në “party”-in e këtij viti. Ai është fotografuar nën shoqërinë e miqve në plazhet e Formenteras.

Bobo, gjithashtu, ka postuar foto dhe video në diskotekë, në krah të mikeshës së tij Melita Toniolo dhe ish-velinës Federica Nargi.

Gjithashtu, gjatë ditës Vieri është fotografuar duke luajtur në plazh me miqtë e tij, duke iu rikthyer pasionit të vjetër, futbollit. Bobo Vieri është i lumtur me jetën që bën dhe duket se po i shijon shumë këto ditë.

Kurti paralajmëron Vuçiqin: Lufta kundër terrorit sponzoruar nga Serbia vazhdon, do përfundojë doemos me fitoren e Kosovës

Kryeministri i vendit, Albin Kurti e ka paralajmëruar Serbinë e Aleksandar Vuçiqit se lufta e krimit dhe terrorit të sponzorizuar nga Beogradi zyrtar, do...

Mësimi me pak nxënës dhe në klasa të kombinuara, jo cilësor e i dështuar

Nga qendra e qytetit të Suharekës, 16 kilometra larg gjendet fshati Dolloc, në të cilin dikur ishin me qindra shtëpi, e në ditët e...

Lajmet e Fundit