6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Britney Spears në prag të hedhjes në treg linjën e të brendshmeve

Britney Spears- linja e te brendshmeveKëngëtarja Britney Spears është fokusuar jo vetëm në karrierën e muzikës por edhe në atë të biznesit.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto ku dhe lajmëron hedhjen në treg të linjës së saj të të brendshmeve në shtator të këtij viti.

Në foto ajo shfaqet seksi dhe sensuale, e veshur me disa nga modelet e të brendshmeve të linjës së saj, pjesë e markës “The intimate collection”.

Më Shumë

Kurti raporton sot në kuvend për takimin e Ohrit

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, do të raportojë në Kuvendin e Kosovës rreth takimit të Ohrit, në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi. Seanca nis në ora...

Stresi ironizon me ish-banorët e BBVK

Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova.Reperi së fundmi performoi në një klub nate në Tiranë ku...

Lajmet e Fundit