25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Christina Milan “kopjon” Tunën

Christina MilanChristina Milan si duket ka “kopjuar” këngëtaren shqiptare Altuna Sejdiu-Tuna

Bukuroshja Christina Milan ka ekspozuar format fizike buzë një pishine të Las Vegas ku tÑ‘ dielën po kalonte disa moment pushimi.

Modelja 32-vjeçare fituese e Emmy ndau këto fotografi me miqtë dhe ndjekësit e saj në rrjetin Instagram, në të cilën ajo shihet duke e prekur “zogun”.

Më Shumë

Moti sot me diell dhe vranësira të shpërndara

Të dielën parashihet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se sot pritet të ketë rritje të...

Zyrtare: Thiago Motta, trajneri i ri i Juventusit

Juventusi ka emëruar zyrtarisht Thiago Mottan si trajnerin e tyre të ri, pas sukeseve që italo-brazilini kishte me Bolognan, duke i dërguar në Ligën...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit