3.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Çka ndodh sot në Prizren ?

Kandidati i PDK-së për kryetar të komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, mban konferencë për medie. (Përmendorja e Komandant Drinit, ora 11:00)

Kryeministri dhe kryetar i Vetëvendosjes, Albin Kurti, merr pjesë në tubim zgjedhor, në përkrahje të kandidatit për kryetar të Komunës së Prizrenit nga VV-ja, Mytaher Haskuka. (Sheshi “Komandant Drini”, Prizren, ora 16:00)

Kryeministri dhe kryetar i Vetëvendosjes, Albin Kurti, së bashku me kandidatin për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka, marrin pjesë në tubimin elektoral në lagjen Ortakoll. (Te Fusha e Basketbollit, Ortakoll, Prizren, ora 17:00)

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, së bashku me kandidatin e PDK-së për kryetar të komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, marrin pjesë në takimin me “Gruan Demokratike”. (Parku i Qytetit, Prizren, ora 17:00)

Më Shumë

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali! Interi po shqyrton të gjitha mundësitë e merkatos përmes të cilave synon të sigurojë të ardhmen e...

Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititin: Po, jam martuar zyrtarisht

Rita Ora më në fund konfirmoi se është martuar me regjisorin Taika Waititi të premten, duke e përshkruar atë dasmën si ‘perfekte’ dhe ‘një...

Lajmet e Fundit