6.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Dafina Zeqiri prezanton djalin e saj (Foto)

Dafina me djalin e sajDafina Zeqiri nuk i lë asnjëherë fansat e saj pa u treguar se cilat janë veprimtaritë e saj muzikore, por jo vetëm.

Këngëtarja e cila shfaqet në Instagramin e saj me fotot më me stil, me veshje ekstravagante dhe me look që ndryshon herë pas here, ka publikuar edhe një foto të dashur për të, transmeton Oranewes.

Duke bërë një selfie sëbashku me një mik, bukuroshja e ka quajtur atë djalin e saj.

“My Son & I #duffteam #himare #albania”, ka shkruar ajo në foto.

Më Shumë

Kujtimi im për Enverin e Kosovës

Blerim Latifi Kam qenë vetëm gjashtë vjeç, por kujtesa fotografike e atyre ditëve vazhdon të mbetet ende shumë e gjallë tek unë. Në shtëpinë tonë...

56 vjet nga vdekja e novelistes amerikane, Edna Ferber

E quajtur “Novelistja më e madhe amerikane e kohës së saj”, novelistja dhe dramaturgja fituese e çmimit Pulitzer, Edna Ferber vdiq 55 vjet më...

Lajmet e Fundit