-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Dorëhiqet trajneri i Rahovecit

Përmes një postimi në Facebook, është bërë e ditur që Muhamed Thaqi që nga sot nuk do të jetë më kryetrajner i Rahovecit.

“Muja” në llogarinë e tij personale shkroi se ka dhënë dorëheqje nga kjo detyrë, vendim i cili vjen një ditë pas humbjes që Rahoveci e pësoi me Pejën.

Detyrën në fjalë Thaqi e kishte marrur me të filluar ky sezon i Superligës, ndërkohë që pas 14 xhirove të para, Rahoveci ka vetëm 2 fitore dhe ndodhet në vendin e fundit në Superligë.

Ndërkohë, klubi i Rahovecit ende nuk ka bërë ndonjë postim zyrtar në lidhje me dorëheqjen e kryetrajnerit Muja.

Më Shumë

Pesë burra arrestohen në Prizren pasi dyshohen për prostitucion

Pesë burra janë arrestuar të martën në Prizren pasi dyshohen për veprën penale “Marrje me prostitucion”. Policia njofton se të njëjtit janë intervistuar edhe më...

Përleshje masive në një aeroplan: 15 gra godasin egërsisht njëra-tjetrën në El Salvador

Një fluturim nga El Salvador në Sao Paulo të Brazilit u shndërrua në kaos pasi shpërtheu një përleshje masive mes 15 grave që godisnin...

Lajmet e Fundit