-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Drejtoresha e Arsimit në Prizren mbanë sot konferencë për media

Drejtoresha e Arsimit në Prizren, Luljeta Veselaj-Gutaj, mbanë sot konferencë për media.

Konferenca mbahet në orën 15:30, në Drejtorinë Komunale të Arsimit në Prizren.

Konferenca mbahet për punën nëntë mujore të kësaj drejtorie dhe fillimin e vitit të ri shkollor.

Më Shumë

Flamuri dhe qeni

Ben Blushi Duhet të ketë shumë raste në histori kur qeni ka ngrënë flamurin. Nga natyra qentë kërkojnë gjithmonë të kapin diçka që qëndron më lart...

Kurti: Më ftuan për të bërë marrëveshje para marsit 2023, për atë shkova në Bruksel – nuk është hera e parë që kemi mospajtime...

Kryeministri Albin Kurti ka folur për raportet e tij me Përfaqësuesin e Lartë të BE-së, Josep Borrell, ku ka thënë se nuk është hera...

Moti për sot

Lajmet e Fundit