9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

E konfirmon Totaj: Nisma dhe AAK-ja do t’i marrin nga tri drejtori të Ekzekutivit në Prizren

Kryetari i ri i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka konfirmuar se partnerët e koalicionit parazgjedhor, Nisma dhe AAK-ja, do t’i marrin nga tri drejtori në Ekzekutivin e Prizrenit.

“ Nisma dhe AAK-ja do t’i marrin nga tri drejtori”, tha Totaj për RTV Besa.

Totaj nesër do ta marrë postin e kryetarit të Prizrenit.

Ndërkaq, betimin së bashku me kuvendarët do ta bëjë të premten./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Shtrenjtohet rryma për 14 për qind

Rryma do të shtrenjtohet për 14 për qind. Kështu ka vendosur bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji, në mbledhjen e mbajtur të enjten. Tarifat e...

Arrestohen dy persona të kërkuar në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren. Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës. Ata janë dërguar në vuajtje të dënimit. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/ • Fsh. Piranë, Prizren 28.03.2023-12:40....

Lajmet e Fundit