10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

E mitura në Suharekë niset për në shkollë dhe nuk kthehet më

Një person ka lajmëruar Policinë e Kosovës se vajza e tij moshë e mitur,ka dalë nga shtëpia me qëllim që të shkojë në shkollë dhe nuk është kthyer më.

E mitura është nga fshati Tërrnje e Suharekës.

A mund të jetë ndeshja e radhës e Messi-t kundër CR7?

Tifozët e Inter Miami u përballën me zhgënjim teksa panë skuadrën e tyre të humbte në finalen e Open Cup dhe mungesa e Lionel...

Komuna e Malishevës e gatshme për procesin e regjistrimit të popullsisë në Kosovë

Sot eshtë mbajtur mbledhja e parë e Komisionit Komunal të Regjistrimit të Popollsisë në Komunën e Malishevës, që kryesohet nga kryetari i Komunës, z....

Lirikë stine

Lajmet e Fundit