10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

E sulmon shokun e tij në Suharekë dhe e detyron të zbres nga vetura

Një person ka përfunduar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Suharekë pasi i njëjti u sulmua nga shoku i tij derisa ishin së bashku në një veturë.

Të njëjtit kanë qenë duke udhëtuar së bashku në drejtim të Prishtinës.

Personi i dyshuar e kishte zbritur viktimën nga vetura dhe kishte vazhduar rrugën e tij.

Por ai nuk “vazhdoi” gjatë, pasi policia e arrestoi dhe e dërgoi në mbajtje.

Më Shumë

Bota sot

“Për mua, një foto e realizuar është ajo që arrin të shprehë jetën në sytë e dikujt tjetër dhe arrin të thotë diçka, rreth...

Morinë, 42-vjeçari nga Presheva kapet në kufi me 5 kilogramë heroinë

Mëngjesin e sotëm policia ka kapur 5.1 kilogramë heroinë në pikën kufitare të Morinës. Policia njofton se në prangat e policisë ka rënë një...

Lajmet e Fundit