4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Edhe për Lady Gaga skandali ka një kufi

ladygagaAjo njihet për skandalet e njëpasnjëshme, për daljet e sjelljet e tepruara në skenë dhe jashtë saj, por edhe për të skandali paska një kufi.

Lady Gaga ka tërhequr nga interneti videon e performimit të saj në skenë me rreperin R.Kelly dhe e gjitha për të shmangur skandalin. Gjatë kërcimit 28-vjeçarja dhe rreperi simulojnë një akt seksual nën tingujt e këngës “Do What You Want” (Bëj çfarë të duash)

“Page Six” ishte e para që njoftoi këtë vendim të këngëtares 28-vjeçare, megjithatë ky vendim është marrë tepër vonë, sepse në internet kanë mbetur akoma pjesëza të performancës tepër provokuese të Lady Gaga me R.Kelly.

Më Shumë

Përvjetori i lindjes së Ismail Kadares

Më 28 janar të vitit 1936, 87 vjet më parë është lindur poeti dhe shkrimtari i shquar shqiptar, Ismail Kadare. Ai është lindur në...

Prizren, 6 aktakuza kundër 7 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur shtatëdhjeteshtatë (77) aktakuza kundër nëntëdhjetedy (92) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Lajmet e Fundit