0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Ribery pinë marihuanë?

Ribery pin drogËndrra e tij për të udhëhequr Francën drejt Brazilit mori fund dhe ai po mundohet ta harrojë zhgënjimin duke pushuar në plazhet e Ibizës. Por pamjet që ‘Bild’ i ka dhënë një ditë më parë, trajnerit Pep Guardiola, nuk është se i kanë pëlqyer fort.

Mesfushori 31-vjeçar i Bayernit të Munichut është fotografuar në shoqërinë e miqve të tij në resortin ‘Blue Marlin’, në Spanjë, duke tymosur një cigare që dyshohet se është marihuanë.

Është miku i francezit ai që nis të dredhë cigaren, ndërsa Ribery, për t’i shpëtuar fokusit të paparacëve, vendos të hedhë një peshqir mbi kokë dhe të thithë disa herë cigaren e ndaluar. Dielli, plazhet dhe hashashi janë ato që Ribery ka zgjedhur për t’u shëruar nga lëndimi në shpinë.

Më Shumë

Erdogan njofton se zgjedhjet do të mbahen më 14 maj

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka shpallur 14 majin si datën e zgjedhjeve të ardhshme parlamentare dhe presidenciale në vend, duke konfirmuar se...

Arkivi i Austrisë: Ky është varri i Isa Boletinit në Podgoricë, vetëm disa ditë pas vrasjes

Në janar të 1916-s, ushtritë austro-hungareze po depërtonin në territorin malazez. Më 20 janar 1916 malazezët vendosin të transferojnë kosovarët në Podgoricë. Ndërsa austro-hungarezët...

Lajmet e Fundit