14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Etem Arifi dorëzohet në Qendrën e Paraburgimit në Hajvali

Deputeti Etem Arifi është dorëzuar në Qendrën e Paraburgimit në Hajvali.

Këtë e kanë konfirmuar për FrontOnline nga Shërbimi Korrektues i Kosovës.

“Sapo kontaktova me qendrën në Hajvali  dhe me treguan se personi në fjalë  është paraqitur atje”, ka thënë përmes telefonit zëdhënësi, Florent Gashi.

Deputeti i Partisë së Ashkalinjëve për Integrim është i dënuar nga gjykata, por që deri tash nuk i është përgjigjur organeve të drejtësisë për ta vuajtur dënimin.

Më Shumë

Fjalët e fundit të shkrimtarëve të mëdhenj para vdekjes

Shkrimtarë të njohur të botës së letrave, para vdekjes së tyre kanë thënë fjalët e fundit: prekëse, mesazhe, himne, fatkeqësi, zhgënjim… atë çfarë jeta...

Real Madrid-i synon ta rikthejë Diaz-in, por futbollisti e dëshiron Milan-in

Brahim Diaz me kënaqësi do ta zgjaste qëndrimin e tij në Milano nëse do të ishte e mundur, por klubi i tij mëmë, Real...

Lajmet e Fundit