5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Arrestohen dy mashtrues në Malësi të Re të Prizrenit

Dy persona të dyshuar për mashtrim janë arrestuar në fshatin Malësi e Re të Prizrenit.

Ata, janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

“Njësiti policor ka arrit t’i identifikojë dhe të arrestojë dy të dyshuar për mashtrim”. njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Policia në Prizren ka arrestuar një person të kërkuar nga gjykata. Ai është dërguar në vuajtje të dënimit. Rr. Afrim Bytyqi, Prizren 30.11.2022 – 11:40. Në bazë...

Shtyhet mbledhja e Komisionit për Trustin

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere ka marrë vendim që mbledhja të shtyhet pas seances së Kuvendit të Kosovës, ose në një ditë tjetër...

Moti për sot

Lajmet e Fundit