8.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Festa Çoçaj po bën jetë super të shtrenjtë, sapo na prezantoi me veturën e saj luksoze

Festa Çoçaj është një personazh shumë i njohur për njerëzit që kalojnë kohë në rrjetet sociale.

Ajo është një ndër influenceret më të njohura në vend, e cila e ka provuar veten edhe në gazetari, ku nuk qëndroi gjatë, shkruan ORAinfo.

Festa vazhdimisht merr vëmendjen me veshjet e saj dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur pranë një veture e cila po duket goxha luksoze./ORAinfo/

 

Më Shumë

“Edhe ne jemi çikat e Kosovës” – Vajza rome nga Prizreni lufton paragjykimet

Prej njërës dritare të shkollës e nëpër rrugët e shtruara me kalldrëm të Prizrenit, atëkohë pesëvjeçarja Gynesh Veshall kishte ikur nga një orë mësimore...

Moti sot do të jetë me diell

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me diell. “Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë,” thotë Meteo Kosova. “Era do...

Lajmet e Fundit