2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re “Trëndafil Blu”

Filloreta Raçi – Fifi ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

Artistja nga Ferizaj ka sjell këngën e re “Trëndafil Blu” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Projekti i tyre është kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale me paraqitje të veçantë të 29 vjeçares.

Zyrtari amerikan i sigurisë shpreh shqetësimin për mobilizim serb në kufirin me Kosovën: Dialogoni!

Teksti është shkruar nga vet këngëtarja bashkë me Saia me muzikë të Marsel Gungës.

Miksimi dhe masterizimi ndërkohë u realizua nga Apollo.

Fifi nga ana tjetër është rikthyer fuqish?m me projekte muzikore pasi u bë nënë për herë të parë.

E njëjta këtë verë ka qenë më pak e angazhuar me mbrëmje e koncerte.

https://www.youtube.com/watch?v=bT6ZerLnxaY

Më Shumë

Moti sot, i vranët dhe me intervale të shkurta me diell

Sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me intervale të shkurta me diell. Në viset e larta malore me...

Presidenti Begaj: Kemi fatin të kemi dy shtete shqiptare në rajon

Presidenti Bajram Begaj ka organizuar një pritje në Pallatin e Brigadave në kuadër të 111-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë, ku morën pjesë zyrtarët më...

Lajmet e Fundit