17.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Gent – Shamrock, drejtësinë do ta ndajnë katër gjyqtarët nga Kosova

Të enjten më 15 shtator në ora 18:45, në kuadër të UEFA Conference League do të zhvillohet ndeshja në mes të Gent dhe Shamrock.

E veçanta e kësaj ndeshje do të jetë se drejtësinë do ta ndajnë katër gjyqtarë nga Kosova.

Gjyqtari kryesor i kësaj ndeshje do të jetë: Visar Kastrati; Asistentë do të jenë: Besnik Morina dhe Granit Hyseni;

Ndërkaq gjyqtar i katërt do të jetë Genc Nuza

 

Më Shumë

Që nga sot, mot më i ftohtë

Javë më e ftohtë, kohë pas kohe me reshje lokale shiu. Nga dita e martë do të mbajë mot më i ftohtë, me vranësira e...

Kuvendi nuk miraton Rezolutën e PDK-së për grevën në arsim

Kuvendi i Kosovës pas debatit për grevën në arsim nuk ka miratuar Rezolutën për grevën në arsim, të propozuar nga Partia Demokratike e Kosovës.   67...

Lajmet e Fundit