35.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Gigi Hadid, në pritje të fëmijës së parë

Burime për tabloidin TMZ bëjnë me dije se modelja është në javën e 20-të të shtatzënisë dhe familjet përkatëse janë më të lumtur se kurrë. Gjinia e bebushit mbetet ende surprizë duke qenë se s’ka akoma një detaj nga çifti për pritjen e ëmbël.

Pak ditë më parë, Gigi festoi 25-vjetorin e saj dhe në përshkrimin e fotove të postuara, Hadid shkroi se kaloi “ditën më të ëmbël, duke festuar 25-vjetorin në karantinë me familjen.

Rikthimi i shumëpërfolur i dyshes së famshme ndodhi në janar, pas shumë ndarjesh e ribashkimesh të mëparshme.

Ardhja e një bebushi duket si ogur i mbarë i një fillimi të ri.

Më Shumë

Zirkzee do t’i kushtojë Manchester United 61 milionë euro

Ka raportime në Itali se kostoja e vërtetë që Manchester United po paguan për Joshua Zirkzee mund të arrijë në 61 milionë euro, por...

Moti sot: Me diell e temperatura deri në 36 gradë

Këtë të mërkurë pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe temperatura të larta. Temperaturat minimale pritet të lëvizin në mes 17 dhe 20 gradë...

Lajmet e Fundit