3.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Gjashtë raste të reja me Covid

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët nga 106 testime janë konfirmuar 6 raste të reja me Covid-19.

Sipas raportit të MSh-së, dhjetë persona janë shëruar nga Covid.

Raste aktive janë 37.

Brenda 24 orëve janë vaksinuar 34 persona.

Më Shumë

Turqia nis “hakmarrjen” për sulmin e 13 nëntorit në Stamboll (VIDEO)

Turqia ka nisur ‘hakmarrjen” për sulmin me bombë që ndodhi të dielën e kaluar në Stamboll ku mbetën të vdekur gjashtë persona dhe janë...

Kurti: Targat janë teknike, por pasojat janë më shumë se politike

Kryeministri Kosovës, Albin Kurti, sot para deputetëve në Kuvendit të Kosovës, ka folur për dakordinimin e djeshëm në Bruksel, ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, rreth...

Lajmet e Fundit