0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Gjendet 13 vjeçarja e zhdukur në Prizren

Është gjetur 13 vjeçarja e cila ishte raportuar e zhdukur në Prizren.

Ajo ka deklaruar në polici se është larguar nga shtëpia me vetëdëshirë.

Më Shumë

Befasia e këndshme, pjesëtari ukrainas i rojeve kufitare viziton familjen – nuk mungojnë lotët e gëzimit

Që nga fillimi i luftës në Ukrainë, shumica e burrave dhe grave që iu përgjigjën ftesës për ta mbrojtur vendin, nuk kanë patur rastin...

Zelensky – heroi i luftës së Ukrainës, sot mbush 45 vjet

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, sot feston ditëlindjen e 45-të. Zelensky, i cili shërben si presidenti i gjashtë i Ukrainës që nga viti 2019, u bë...

Lajmet e Fundit