19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

“Pa u vra unë, juve asgjë s’do t’ju ndodhë”, bashkëluftëtari i Luan Haradinajt, kujton fjalët e tij të fundit

Bashkëluftëtari i Luan Haradinajt, Selim Krasniqi, ka kujtuar disa fjalë që thotë se ua kishte thënë Luani.

“Pa u vra unë, asnjërit nga ju nuk do t’i ndodhë asgjë. Dhe realisht ashtu ndodhi”.

Tutje Krasniqi ka thënë se Ramush Haradinaj fillimisht kishte menduar se vëllai i tij “po bënte shaka” dhe se “thjesht ishte plagosur”.

“Ne ndoshta kemi qenë më të thyer sesa Ramushi”, thotë Selim Krasniqi.

“Ka qenë me të vërtetë e rëndë”, tha ai në T7.

“Ramushi e ka pasë edhe hallin e Rafetit (Ramës)”, tha Krasniqi, duke treguar se ai ishte plagosur në plumbat e parë.

Më Shumë

Totaj priti zyrtarët turq të Bashkisë së Komunës së Gaziantepit

Kryetari i Prizrenit,  Shaqir Totaj priti sot zyrtarët turq të Bashkisë së Komunës së Gaziantepit të Republikës së Turqisë. Diskutimi kryesor u përqendrua në qeverisjen...

Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri i saj 30 vjet më i ri

Madonna është ndarë nga i dashuri i saj 35 vite më i ri. Kështu bëjnë të ditur mediat e huaja, gjersa thonë se kjo ndodhur...

Lajmet e Fundit