16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Gjendet i vdekur një person në Rahovec

Të martën është gjetur një person pa shenja jete në Rahovec.

“Raportohet se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës”.

“Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”.

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall një vend të lirë për mësimdhënës/e të gjuhës angleze

Murati: Në ‘emër të interesit publik’ Kushtetuesja po i bllokon ligjet

Ministri i Financave, Hekuran Murati reaguar të dielën kundër bllokimit të ligjeve nga ana e Gjykatës Kushtetuese. Ai në rrjetin social Facebook, ka përmendur...

Serwer: Dialogu në duart e përfaqësuesve që kurrë s’kanë qenë të gatshëm ta njohin Kosovën

Daniel Serwer, specialist i fushës për menaxhimin e konfliktit dhe një nga vëzhguesit më të njohur të zhvillimeve socio-politike në Ballkanin Perëndimor, në një...

Lajmet e Fundit