31.8 C
Prizren
E diel, 21 Korrik, 2024

Zhduket një person në Rahovec

 

Të martën në Rahovec është raportuar për zhdukjen e një personi.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar policinë se viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Rasti në procedurë hetimore”.

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall një vend të lirë për mësimdhënës/e të gjuhës angleze

Më Shumë

Lajmet e Fundit